Polecany post

Ty też pokochaj święta! #7


6 kwietnia 2014

Rewolucje blogowe.

6 kwietnia 2014
Słowami wstępu chciałabym przedstawić nowy wygląd bloga, a może nie tyle nowy co odświeżony.  Po długiej przerwie kiedy mnie nie było przygotowałam wiele zmian, które powoli zostaną wdrożone. Przede wszystkim główną zmianą nie jest wygląd, a tematyka. Blog stanie się bardziej blogiem lifestyle'owym w którym znajdą się poza treściami kosmetycznymi również treści dotyczące zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, ale też inspiracje, home, diy oraz wiele innych. A poniżej opis nowych i dotychczasowych zakładek:

 Fit & Healath
W niej znajdziecie porady na temat ćwiczeń, diety, zdrowego trybu życia. Od dwóch miesięcy chodze na siłownie a posty na ten temat mają być moją motywacją, ponieważ jeśli zadeklaruje wam że będę ćwiczyć i zdrowo jeść głupio mi będzie odpuścić (za często słodko podjadam i to należy  zmienić). A lato zbliża się nieubłagalnie, czas zadbać o sylwetkę.
                    Beauty
to dobrze znane wam recenzje kosmetyków, oczywiście nie zamierzam z niej zrezygnować, ta zakładka również doczeka się odświeżenia i nowych postów.
Męskim okiem
również bez większych zmian, co jakiś czas nie jestem w stanie powiedzieć czy regularnie będą pojawiały się recenzje mojego chłopaka (z tego co mi zdradził ma już 3 ciekawe produkty;))

  
 Zakładka Home Decor i DIY
Pojawią się tam inspiracje dotyczące wnętrz, aranżacji, dodatków  oraz prawdopodobnie organizacji przedmiotów
W zakładce DIY pojawią się inspiracje i w głównej mierze pomysły, dekoracje które sama zrealizowałam.

             
 Yankee Candle
z małymi zmianami, ponieważ poza recenzjami tytułowych Yankee Candle pojawią się również recenzje innych świeczek, wosków, zapachów do domu. (Little Hotties, Essence of Life, itd..)

  
  Chętnie dowiem się jakimi wpisami jesteście najbardziej zainteresowane, piszcie.
Mam nadzieje że spodoba wam się nowy cykl postów.
Pozdrawiam.
2 komentarze:

Instagram