Polecany post

Ty też pokochaj święta! #7


19 czerwca 2014

Antyperspirant wcale nie dla mężczyzn!- Old Spice Women

19 czerwca 2014Niestety, nie odnalazłam więc informacji od producenta, niż te na opakowaniu.

To produkt, dla kobiet, ciężko dostępny, o ile w ogóle dostępny w Polsce, moja mama dorwała go w Makro, nigdzie więcej go nie spotkałam. Bardzo chciałam poznać ten antyperspirant, gdyż wersja dla mężczyzn jest świetna, a ja na lato potrzebuje konkretnej ochrony, bo niestety przeróżne blokery, podrażniają moją skórę. 
Tak więc dorwałam ten i wypróbowałam, a więcej informacji poniżej ;)

Zapach 12
Bardzo oryginalny, mega soczysty. Nigdy nie spotkałam się z podobnym zapachem. Jest przyjemny, owocowy, trochę kojarzy mi się z gazowanymi napojami. Jest bardzo intensywny, bardzo długo wyczuwalny. I może kolidowac np z perfumami..

Skład 1/2
 Nie rozważałam ;)

Opakowanie 1/2
Zwyczajny, wygodny w użytkowaniu sztyft. Soczyście czerwony ;) Raczej mało kobiecy. ;p I niestety jest tak mało znany i popularny, że np. na siłowni mam wrażenie że patrzą na mnie dziwnie, jakbym faktycznie używałam antyperspirantu dla mężczyzn.

Cena 1/2
Niestety nie znana.
Działanie 1/2
Antyperspirant ten nie pozostawia plam, i nie brudzi ubrań, wygodnie się go stosuje, jest wydajany i ma bardzo przyjemną konsystencję, ciężko mi ja opisać ale wiecie nie jest taka jak w większości sztyftów tylko taka "żelowa", bardzo ładnie się rozprowadza. Nie podrażnia skóry po depilacji. Jednak jeśli chodzi o główne działanie to niestety u mnie się nie sprawdził, co gorsze przy aktywności fizycznej, pacha robi się śliska i mokra ;( 
Niestety w moim przypadku, wersja dla kobiet nie okazała się tak dobra, jak dla mężczyzn. Jednak mówię tu o wersji oryginalnej, a wersję dla kobiet mam z serii Wolfthorn, może gdybym dorwała tą oryginalną wersję dla kobiet, byłoby lepiej. 

3 komentarze:

 1. UUUu to niespodzianka, no więc jednak nie skusze się zatem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiedziałam,że ta firma wypuściła na rynek antyperspiranty ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od antyperspirantów oni zaczynali, ale produkowali głównie produkty dla mężczyzn. mój tata oryginalną wersję antyperspirantu Old Spice używa już kilkanaście lat ;)

   Usuń

Instagram