Polecany post

Ulubieńcy kosmetyczni: Edycja świąteczna #6


18 września 2014

Popieram akcje- "Kochasz? Powiedz stop wariatom drogowym"

18 września 2014
Akcja trwa już od początku sierpnia, ja dowiedziałam się o niej dopiero teraz, ale nigdy za późno. ;)
Organizowana jest przez PZU, już teraz zachęcam do zaglądania na ich stronę, gdzie dowiecie sie wiecej.

Na pewno większość z was słyszała różne powody dla których ludzie się spieszą- do pracy, do domu, na spotkanie, na randkę- każdy ma swój powód i wytłumaczenie. Mój chłopak też często jeździ za szybko, tato jest zawodowym kierowcą, mama każdego dnia podróżuje samochodem i ja też mam swoje auto. Na pewno wasi bliscy i wy sami również podróżujecie samochodami.
W teorii każdy uważa sie za wzorowego kierowcę, mój chłopak kiedy proszę by nie jeździł za szybko uważa że jeździ dobrze i ostrożnie. Ale na drodze nigdy nie jesteśmy sami a wariatów drogowych jest pełno.

Akcja skierowana jest do kierowców ale i podróżujących. Każdy z nas może wręczyć proste serduszko kierowcy z krótką sentencją, która ma przypominać naszym bliskim o bezpieczeństwie, o tym że ktos na nich czeka i często bardzo się  martwi.

Serduszka takie dostaniecie w salonach PZU. Jeśli jednak nie macie do nich dostępu ja zachecam was do zrobienia własnych serduszek i podarowania ich swoim bliskim.


Organizatorzy wierzą w siłę miłości i perswazji najbliższych.  Dzięki niebieskim serduszkom polscy kierowcy pamiętają o tym, dlaczego warto jeździć bezpieczniej. 
         
Slyszałyście o tej akcji? Popieracie?
Ja już zabieram się za tworzenie serduszek dla moich bliskich!

3 komentarze:

  1. To jest bardzo rozsądna akcja, szkoda tylko że to do piratów nie dociera bo na drogach wciąż jest ten sam brak kultury i bezpieczeństwa jazdy. .

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta akcja jest świetna moim zdaniem bardzo uderza :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna akcja, sama czasem szaleję z jazdą, ale dla bliskich warto zwolnić ;)

    OdpowiedzUsuń

Instagram