Polecany post

Yankee Candle ➤ A Calm & Quiet Place


16 marca 2018

Kosmetyczny design ➤ dobrze zapakowane polskie marki #8

16 marca 2018Mam nadzieję, że jeszcze pamiętacie serię dobrze zapakowane. Długo nie było nic nowego, aż wreszcie mam - 5 nowych marek, które musicie zobaczyć.

WILLOW ORGANICS


Jeśli znasz blog Porcelanowe Włosy, to właścicielką jest autorka - Marika. Produkty, które znajdują się w ofercie są wegańskie, pozbawione substancji syntetycznych. Willow to bogate kompozycje naturalnych składników pozyskiwanych z roślin i owoców z różnych zakątków świata. Tworzone z pasją i miłością!


Design tych opakowań to ukłon w stronę natury, kosmetycznych trendów i minimalizmu. Brązowe szkło, słoiczki i etykiety, które są wyjątkowo przejrzyste, czytelne i pozbawione zbędnych treści. Subtelne wzory zachowane w czarno- białej kolorystyce wyglądają wyjątkowo schludnie. Z pewnością spodoba Wam się olejek wypełniony prawdziwymi pąkami róż! Wygląda obłędnie!


Każdy produkt Willow to nasze małe, spełnione marzenie zamykane w szklanym opakowaniu. Kosmetyki od początku do końca przygotowywane są ręcznie. Z sercem i pasją ich autorki. Willow od początku miało być swoistym łącznikiem między człowiekiem i przyrodą. Wybieramy najbardziej odpowiednie kompozycje naturalnych składników pozyskiwanych z roślin i owoców z różnych zakątków świata, wzbogacamy je zapachami, które mają najlepszy wpływ na zmysły i samopoczucie. Stawiamy na czystą naturę.

CREAMYKolejna polska marka, która tworzy swoje kosmetyki z ogromną pasją i zaangażowaniem. Oparte na surowcach naturalnych pozyskiwanych z Haiti w drodze ekologicznych procesów takich jak destylacja z parą wodną czy wytłaczanie na zimno. Filozofia Creamy opiera się na trzech ważnych filarach: jakość surowców - wiedza specjalistów - bezpośredni kontakt z klientem. Gotowe produkty przygotowywane są ręcznie. Kolejne partie tworzone są na bieżąco, dlatego czasem trzeba poczekać, aby otrzymać swój wymarzony produkt. Creamy oferuje personalizacje produktów. Każdy ma możliwość stworzenia swojego własnego kosmetyku. Firma organizuje również warsztaty kosmetyczne oraz prowadzi SPA w Warszawie.


A ich design bez wątpienia zwraca uwagę. Te oryginalne buteleczki i słoiczki utrzymane w minimalistycznym stylu i eleganckiej kolorystyce to luksus sam w sobie. Czerń, złoto i szkło jest połączeniem, które wyjątkowo wpisuje się w najnowsze trendy. Te buteleczki są nie tylko praktyczne, ale są niemalże ozdobą toaletki, czy łazienkowej półki. Klasa!


Jesteśmy zespołem kobiet o różnych pasjach i zainteresowaniach. Wszystkie jednak chcemy jak najdłużej zachować młodość i piękny wygląd. Niedawno postanowiłyśmy spełnić jedno z naszych babskich marzeń i tworzyć kosmetyki zaspakajające nasze indywidualne potrzeby. Wspólną pasją postanowiłyśmy dzielić się z innymi. Tak powstało Creamy Creative Cosmetics! Nazwa mówi wszystko! Tworzone przez nas kosmetyki są odkrywcze i świeże, a my staramy się być twórcze. Na własne potrzeby odkryłyśmy świat naturalnych surowców. Jego bogactwo nas zachwyciło! Dlatego jako pierwsze na polskim rynku postanowiłyśmy dostarczać rzadkie surowce pozwalające tworzyć własne niepowtarzalne receptury.

CASHEE NATURALS
Wszystkie kosmetyki są przygotowane z 100% naturalnych składników, większość wegańska. Twórcami tej marki (całkiem nowej na rynku) jest para - Magda i Adam. Cashee, to zbitka słów Care, She i He, posiada w ofercie 40 produktów do pielęgnacji. Od jednoskładnikowych jak glinki i oleje, poprzez wieloskładnikowe jak masła, peelingi, mydła czy sera. Wszystkie, produkty są wykonane ręcznie w pracowni w Kielcach.

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że trendem dominującym w designie opakowań kosmetyków naturalnych jest brązowe szkło i ekologiczny papier. Nic w tym złego - tym bardziej jeśli marka stara się dodać charakterystyczną cząstkę siebie - w tym przypadku mamy piękny granat. Uważam, że z żywą zielenią to wyjątkowo trafne połączenie. Logo marki to również charakterystyczny w pełni przemyślany akcent, obecny na wszystkich produktach. Proste połączenie liter C i N - mnie kojarzy się po prostu z naturalną pielęgnacją.


Kolekcja naturalnych kosmetyków Cashee, to znaczenie więcej niż tylko pielęgnacja skóry. To rytuał stworzony z pożądania… Zmysłowe i delikatne a jednocześnie zdecydowane w działaniu, tworzą nieprzerwaną harmonię z naturą. Pielęgnują i chronią, zaskakując Cię codziennie na nowo. Dają szansę na poznanie siebie i potrzeb Twojej skóry, zamieniając dotychczasową pielęgnację w niezapomniany i wyjątkowy rytuał. Tajemnicze zapachy, które przebyły tysiące kilometrów aby rozpieszczać Twoje zmysły, wyjątkowe, drogocenne oleje otulające skórę i potrafiące wydobyć z niej ukryte piękno i cząstkę ziół, zbyt skromnych, by pokazać swą siłę, zamknęliśmy w wyjątkowych, naturalnych i esencjonalnych produktach.

https://casheenaturals.pl
https://www.facebook.com/casheenaturals/

Soap Workshop
Soap Workshop to bardzo mała pracownia kosmetyczna tworząca z sercem. Wszystko wytwarzane z najlepszych naturalnych składników. Większość produktów jest wegańska, wszystkie przygotowywane są bez użycia oleju palmowego. 

Co zwróciło moją uwagę? Mała popularność! Tyle wyjątkowych produktów, a tak mała wiedza o nich! Pięknie prezentujące się mydełka, oczywiście zapakowane w są w obowiązkowy element - brązowy papier! Podoba mi się ta kolorystyka, beże, brązy, czerń - mydłka nie są sztucznie barwione. Ach i to logo na brązowym papierze sprawia wrażenie jakby ręcznie odbitego stemplem. 

Dajcie mi koniecznie znać, czy spotkałyście się z tą marką? Czy tylko ja odkryłam te produkty tak późno?


SoapWorkshop to wypadkowa pasji i chęci dzielenia się dobrem;
mini pracownia z maksi sercem. Wszystko co tu znajdziecie robione jest ręcznie z najlepszych naturalnych składników. Znakomita większość produktów jest wegańska, wszystkie przygotowywane są bez użycia oleju palmowego. Kierujemy się wiarą w to, że można kochać siebie przy pełnym poszanowaniu środowiska.

http://soapworkshop.pl


Phenome


Ko­lej­ne pol­skie cudo w świe­cie luk­su­so­wych ko­sme­ty­ków na­tu­ral­nych. Zmy­sło­we, je­dy­ne w swoim ro­dza­juKo­sme­ty­ki Phe­no­me są or­ga­niczne, nie za­wie­ra­ją sztucz­nych do­dat­ków. 

O tych opakowaniach można powiedzieć wiele, że są ciężkie, szklane, nowoczesne. Ale są też praktyczne. Posiadają pompki, a aluminiowe tubki to mój osobisty hit wśród opakowań kremów do rąk. Brąz słoiczków w połączeniu z kremowymi i czarnymi etykietami nie tylko na zdjęciach wygląda rewelacyjnie. na opakowaniach nie zabrakło miejsca na  podstawowe informacje, a cała stylistyka kojarzy mi się z bardzo ekskluzywnymi produktami. Chyba nieprzypadkowo?


Polskie, naturalne, organiczne kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów. Marka Phenome jest znana wśród Polek i obecna w wielu galeriach handlowych w sklepach firmowych. Produkty Phenome zawierają mieszankę czystych wyciągów botanicznych, ujętych w unikalnych formułach, działających w doskonałej harmonii ze skórą. W ofercie marki znajdziecie różnego rodzaju kremy, maski, toniki, balsamy, masła, żele do mycia, szampony czy odżywki, a także kosmetyki dla mężczyzn, na przykład piankę do golenia, kremy i żele do golenia, kremy do twarzy.

Strona internetowa: http://www.phenome.pl
Facebook: facebook.com/PhenomeOrganicMam nadzieję, że poza wspaniałym designem tych produktów, poznałyście jakąś nową - polską(!) markę kosmetyków naturalnych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram