29 listopada 2018

Blogerki charytatywnie Lublin 25.11.2018

29 listopada 2018

W ubiegłą niedzielę, 25 listopada po długiej przerwie od spotkań wreszcie udało mi się wziąć udział w pięknym przedsięwzięciu zorganizowanym przez Magdę (thewomenlife). Bo nie ma piękniejszych inicjatyw niż pomaganie, szczególnie w tym zbliżającym się świątecznym czasie. Zapraszam Was na relację z tego spotkania.



Część 1 - Spotkanie

Spotkanie odbyło się w Lublinie w niesamowicie klimatycznej restauracji Insomnia. Jednak piękny wystrój to nie jedyna zaleta tego miejsca. Przepyszne jedzenie, aż zachęca by zostać tam na chwilę dłużej niż na kawę.

W spotkaniu wzieły udział moje ukochane blogowe koleżanki: Magda (organizatorka, thewomenlife), Karolina (minimalistka), Wiola (Niewyparzona Pudernica), Sylwia (czerwonousta), Diana (dajanalogist), Gosia (esyfloresy) i Ola.

1. Milena - http://www.makelifeperfect.pl/
2. Sylwia - http://czerwonousta.pl/
3. Ola - http://www.malowaneoczy.pl/
4. Gosia - https://77fantasmagorie77.blogspot.com/
5. Diana - http://dajanalogist.pl/
6. Wiola - http://www.niewyparzonapudernica.pl/
7. Karolina - http://www.minimalistka.pl/
8 i ja Magda - https://thewomenlife.blogspot.com/

 

Część 2- Licytacja



Część 3 - Upominki


1. Koronkowa - http://koronkowa.pl/
2. Bohomoss - https://bohomoss.com/pl/
3. Yves Rocher - https://www.yves-rocher.pl/
4. Rossmann - https://www.rossmann.pl/
5. Equilibra - http://www.equilibra.pl/
6. Pachnąca szafa - https://pachnacaszafa.pl/
7. Janda - https://www.janda.pl/
8. Foods by Ann - https://foodsbyann.com/
9. Le Petit Marseillais - https://www.le-petit-marseillais.pl/
10. Full Mellow - https://www.full-mellow.pl/
11. Carex - https://www.carex.pl/
12. Original Source - https://www.originalsource.pl/
13. Luksja - http://luksja.pl/
14. Nutka - http://nutka-kosmetyki.pl/
15. Liqpharm - https://www.liqpharm.pl/
16. Vis Plantis - https://www.visplantis.pl/
17. Dermedic - https://www.dermedic.pl/
18. Resibo - https://resibo.pl/
19. Mill Clean - http://millclean.pl/
20. Mixit - https://www.mixit.pl/
21. Candle Lite - https://candlelite.pl/ 
22. Laq - http://laq.pl/
23. Zojo Elixirs - https://zojoelixirs.com/
24. Bispol - http://www.bispol.pl/ 






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram