Małe przyjemności – drobiazgi, których zakupu nie pożałujesz!

0
2738

Jeśli szukasz produktu, który odmieni lekko Twoją codzienność i sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się lekki uśmiech, nie mogłeś trafić lepiej! Małe przyjemności należą się każdemu, a w szczególności kiedy zima, wraz z pandemią nie zwalniają. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i podaruj sobie drobiazg, którego zakupu nie pożałujesz! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! 

Małe przyjemności – po pierwsze pielęgnacja!

Nie potrzebujesz całodniowej wizyty w SPA, w którym oddasz się w ręce wykwalifikowanej obsługi, która zadba o Twój komfort i relaks. Czasem możesz sam sobie zafundować takie SPA, w zaciszu domowym. Będziesz potrzebować do tego jedynie peelingu. Zakup takiego drobiazgu to wydatek z rzędu kilkunastu złotych. Możesz także zrobić własny peeling, metodą DYI – będziesz potrzebować do tego jedynie cukru, miodu i oleju kokosowego. W przypadku, kiedy pragniesz owocowej nuty zapachowej, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył taki właśnie peeling. Będą Ci do tego potrzebne olejki zapachowe, które będziesz mógł kupić w większości sklepów spożywczych. Stworzenie mini spa w domu nie jest trudnością, także wystarczy do tego odrobina chęci i wolnego czasu!

małe przyjemności
fot. pexels.com

Małe przyjemności, które rozgrzeją Twoją duszę!

Zima nie zwalnia kroku, choć wszyscy czujemy już w kościach nadchodzącą wiosnę. Aby umilić sobie to dłużące się niemiłosiernie czekanie, mamy propozycję nie do odrzucenia! Miłośnicy ciepłych napojów powinni zacierać właśnie rączki, bowiem to oni najbardziej się z tej propozycji ucieszą. Sugestia, którą dla Ciebie mamy, to właśnie nowa herbata. Lecz nie jest to zwyczajna herbata, bowiem rozgrzewa ona nie tylko ciało, lecz także duszę. O jakiej firmie mowa? Teapigs posiadają w swej kolekcji ogrom herbat, z których unosi się cudowny aromat, a także smakują po prostu obłędnie! Kolekcja zawiera herbaty sypane, jak i te w torebkach. Zakupić możecie zioła i różnego rodzaju herbaty. Roiboos, herbata biała, a może zielona? Niezależnie, którą opcję wybierasz – możesz znaleźć u nich wszystko! 

Nie zaszkodzi również, jeśli sprawisz sobie przyjemność w postaci nowego kubka, w którym będziesz mógł parzyć zakupione wcześniej nowości, w postaci herbaty. Wydatek, jakim jest kubek, jest niedorzecznie niski, więc bez problemu, możesz postawić na taki drobiazg. Sam wiesz, że z każdego kubka, napój smakuje inaczej.

Małe przyjemności w postaci zakupów!

Nic nie sprawia większej radości, niż zakupy. Nie muszą być one spektakularne, wystarczy mały drobiazg, który ucieszy Cię na tyle, aby poprawić nastrój. Drobiazgiem, którego zakupu nie pożałujesz są nowe książki. Świadomość, że wrócisz po pracy do domu i oddasz się błogości, jaką jest czytanie, powinna poprawić Ci nastrój! Dodatkowo, większość księgarni posiada benefity w postaci promocji, czy też kart podarunkowych na następne zakupy. Upolować możesz nawet kilka książek w cenie jednej! Nie dość, że jest to względne oszczędzanie, to dodatkowo radość, którą zyskujesz, możesz podzielić na kilkanaście następnych dni. Czyż to nie wspaniałe? Jeśli nie masz dużej ilości wolnego czasu, możesz sprezentować sobie książki, które przeczytasz wiosną. Oczekiwanie na nie, to nic innego jak ciągła ekscytacja!

Małe przyjemności – drobiazgi od serca

Drobiazgi, które chwytają za serce to także małe gesty, które sprawiasz sam sobie. Zadbaj o to, aby Twój dzień rozpoczął się dobrze – wypij ciepłą kawę, zrób porządne i wartościowe śniadanie – i pozostał taki, aż do samego końca. Możesz także sprawić, aby Twój dzień w pracy, minął bardzo szybko. W jaki sposób? Dawkuj sobie przyjemności przez cały dzień, a na koniec pracy zostaw najlepszą nagrodę, jaką sobie zamierzasz zaserwować. Może to być pyszny obiad, wraz z kieliszkiem dobrego wina. Mogą to być łakocie, które zaserwujesz sobie do oglądania popołudniowego filmu. Powinny to być rzeczy, które sprawią, że będziesz uśmiechać się przez cały dzień i żaden problem nie zmąci Twojego cudownego nastroju! 

Małe przyjemności to obowiązek każdego człowieka, aby nie zapomniał w codziennym pędzie o sobie. Znajdź odrobinę wolnego czasu dla siebie i spraw sobie przyjemność, o której od dawna marzyłeś, a nigdy się nią nie miałeś czasu zająć! 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here