Nietrafiony prezent – tych produktów unikaj!

0
1624

Nietrafiony prezent może być zmorą, która przez lata wychodzi z szafy i wcale nie chce się wynieść. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym znajdziesz listę produktów, których nawet nie powinieneś brać pod uwagę w momencie, kiedy przygotowujesz prezent dla Twoich bliskich. Przed Tobą prezentownik, w którym znajdziesz nietrafione prezenty! 

Praktyczność nie zawsze jest w cenie – nietrafiony prezent 

Usuń ze swoich myśli powiedzenie, że na praktyczność możesz postawić zawsze! Jest to błędne stwierdzenie w przypadku święta, jakim jest Dzień Kobiet. Każda z kobiet chce się czuć wyjątkowo w dniu swojego święta, a tak się nie stanie, jeśli kupisz jej prezent, który ją zasmuci.

Przez żołądek do rozwodu – garnki

Jeśli przez chwilę miałeś myśl, aby sprezentować swojej ukochanej garnki, to odrzuć ją natychmiast w kąt! Nie powinieneś myśleć o garnkach, jak o produktach, które świetnie sprawdzą się na prezent. Przede wszystkim są to produkty pierwszej potrzeby do każdego mieszkania. Nie oznacza to jednak, że Twoja kobieta powinna je dostać z jakiejkolwiek okazji. Jest to produkt, na który powinniście przeznaczyć wspólne fundusze. Pomijając już kwestie finansów – nie chciałbyś przecież, żeby Twoja kobieta pomyślała, że jej miejsce jest w kuchni. Nietrafiony prezent? Takie właśnie są garnki! 

nietrafiony prezent
fot. pexels.com

Nietrafiony prezent – pielęgnacja

Kosmetyki dobrej jakości nie kosztują mało, jednak jeśli chcesz je sprezentować komuś innemu, powinieneś się dobrze zastanowić, czy nie zostanie to odebrane w sposób negatywny. Przede wszystkim, odpuść sobie produkty do podstawowej higieny, czyli żele do kąpieli, a także różnego rodzaju dezodoranty. Bliska Ci osoba może pomyśleć, że nie dba w odpowiedni sposób o własną higienę, a co gorsze – śmierdzi od niej. Jeśli chciałeś postawić na zestaw prezentowy w postaci kosmetyków – już lepiej nie kupować nic, bądź zdać się na symboliczny bukiet kwiatów. Nie chciałbyś otrzymać prezentu, który powoduje u Ciebie negatywne odczucia, prawda? 

nietrafiony prezent
fot. pexels.com

Centymetry gubi się na siłowni!

Nietrafiony prezent może mieć różne oblicza. Jednym z nich jest bon na siłownie, sprzęt do ćwiczeń, czy też płyty DVD z nagranymi treningami. Jeśli nie masz pewności, że Twoja druga połówka przepadła w kwestii treningów i byłby to jej wymarzony prezent – postaw na coś innego. Efektem zakupu takich produktów może być ciężka obraza, której nie chciałbyś doświadczyć. Twoja ukochana może pomyśleć, że ma nadprogramowe kilogramy lub co gorsze – przestała Ci się podobać. Nawet jeśli nie powie tego na głos, może mieć nieprzyjemne myśli, które doprowadzą Was w czeluści piekła. Nikt z Was nie chce takich odczuć, dlatego odpuść sobie te produkty, bowiem uważane są najczęściej, jako nietrafiony prezent. 

Nietrafiony prezent może się kurzyć!

Istotą robienia prezentu jest świadomość, że druga osoba się z niego ucieszy, skorzysta, lub będzie jej przypominał o Tobie. Tworząc prezent dla bliskiej Ci osoby, nie szukaj rzeczy, które będą stały na półce i jedynie się kurzyły. Omiń alejkę z maskotkami, czy też figurkami, z których pożytku nie będzie w późniejszym czasie. Są uznawane za prezenty, które były robione na ostatnią chwilę, nieprzemyślane, a także bez charakteru. Istotna w robieniu prezentu dla kogoś, jest także pamięć o nim, wybieraj więc produkty z zakresu zainteresowań Twojego bliskiego. Masz wtedy pewność, że ucieszy się z Twojego podarku! 

Pikanterię zostaw w łóżku – gadżety erotyczne

Temat doznań łóżkowych, to najczęściej temat tabu, o którym zbyt wiele się nie mówi. Niemniej jednak, zanim postawisz na zakup gadżetów erotycznych, warto skonsultować je z Twoją drugą połówką, aby uniknąć zaskoczenia i ewentualnego rozczarowania. Jeśli nie masz pewności, że Twoja ukochana zechce takiego prezentu, nie kupuj jej go bez wcześniejszej rozmowy o tym. 

Nietrafiony prezent to przede wszystkim brak pomysłu, który możesz dobrze wykorzystać. Nie kupuj wszystkiego, jak leci. Warto najpierw poznać tę drugą osobę na tyle, aby wiedzieć co może ją uszczęśliwić i sprawić, że pojawi się uśmiech na jej twarzy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here