Co czytać w marcu?

0
1649

Przepadasz za nowymi książkami i uwielbiasz to uczucie, kiedy wiesz, że będziesz mógł przeczytać nową książkę? My także je uwielbiamy! Jako że luty dobiega powoli końca, a wiosnę czuć już w powietrzu, przygotowaliśmy dla Ciebie listę książek, które umilą Ci to oczekiwanie. Co czytać w marcu? Sprawdź poniżej!

Co czytać w marcu? Kryminalnie przez świat!

Miłośniku historii z dreszczykiem, trzymaj się mocno, bowiem marzec będzie miesiącem, który będzie obficie zaopatrzony w tego typu książki. Na koncie zapowiedzi widnieją same perełki, a tymczasem przedstawimy Ci nasze propozycje, na które powinieneś zwrócić uwagę!

Szepty spoza nicości, Remigiusz Mróz

Seweryn Zaorski, który jest głównym bohaterem, liczy, że wraca do swej rodzinnej miejscowości po raz ostatni. Nie wie jednak, że ktoś ułożył zupełnie inny plan dla niego. Powiadomienie o znalezionych zwłokach nie sprawia, że chce pozostać w tej miejscowości, wręcz przeciwnie – nie zamierza się mieszać. Nie wie jednak, że ktoś inny poprosi go o pomoc.

Schronisko, Lloyd Sam

Jest to jeden z lepszych thrillerów poprzedniego roku. Nie bez powodu został okrzyknięty takim tytułem, bowiem historia mrozi krew w żyłach już od pierwszych stron, które przeczytasz. Historia trzynastoletniej Allisson, która zostaje porwana tuż przed swoim turniejem szachowym. Ocknięcie w tajemniczym miejscu, znajdującym się w lesie niezbyt pomoże dziewczynce, ponieważ musi z niego najpierw się wydostać!

Co czytać w marcu? Tęsknota za letnim romansem!

Deszczowa jesień już za nami, lecz mroźna i długa zima nie odpuszcza – nic więc dziwnego, że tęsknimy za gorącymi, letnimi romansami, które sprawiają, że chętniej wstajesz z łóżka! Do lata jeszcze sporo czasu, lecz nie musisz z tego powodu rezygnować, bowiem ogrom romansów pojawił się na rynku książek. Co czytać w marcu? Najlepsze tytuły!

Dziedziczka, K. N. Haner

Poznaj dziedziczkę milionowej fortuny, której Megan wcale nie pragnie odziedziczyć. Ponad wszystko ceni sobie własną pracę i sukces, do którego chciałaby dojść bez finansowej pomocy rodziny. Na jej drodze staje tajemniczy Eric, który chwyta ją za serce, jednak skrywa głęboko schowaną tajemnicę. Na co zdecyduje się Megan? Sprawdź sam!

Wróć do mnie, Corinne Michaels

Jest to pierwsza część z serii książek “The Arrowood Brothers”, która wciągnie Cię od pierwszych stron, które przeczytasz. Opowieść o czterech braciach muszących zmienić swoje plany, aby wrócić w rodzinne strony i dopełnić ostatnią wolę swego ojca. Nie wiedzą jednak, że ten powrót obudzi na nowo uczucia, o których każdy z nich starał się zapomnieć.

co czytać w marcu
fot. pexels.com

Co czytać w marcu? Poradniki rozwiązaniem na wszystko!

Jeśli nie masz ulubionego gatunku, na który możesz postawić wszystko, powinieneś znaleźć książki, z których wyniesiesz jakąkolwiek lekcję na przyszłość. Takie właśnie są poradniki, w których znajdziesz odpowiedzi na trapiące Cię pytania, a także nauczysz się nowych technik radzenia sobie z wieloma czynnikami. Przed Tobą lista tytułów, na które powinieneś zwrócić uwagę przed nadejściem wiosny!

Jak się nie wstydzić. Ta książka wyjaśnia prawie wszystko, co nas kłopocze i zawstydza, Yael Adler

Poradnik, którego potrzebowała ludzkość. W dobie prężnie rozwijającego się internetu, rozwijają się także inne rzeczy, które próbujesz zepchnąć gdzieś w głąb siebie, aby o nich nie pamiętać. Wiesz o czym mówimy? O sytuacjach, które na samą myśl przypomnienia o sobie, wywołują w Tobie ciarki wstydu. Jest to książka, którą serdecznie możemy polecić, bowiem wyjaśnia tam wszystkie niezrozumiałe dotąd dla ludzi rzeczy. Czemu się wstydzimy? Czemu wstydzimy mówić się o wstydzie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej książce!

Zerwij z plastikiem. 101 porad jak ograniczyć zużycie tworzyw sztucznych, Harriet Dyer

Jest to obowiązkowa pozycja dla ludzi aspirujących na ekologów. Żarty oczywiście na bok, bowiem jest to książka, której potrzebują wszyscy. Znajdziesz tam porady na temat możliwości ograniczenia korzystania z plastiku, ale nie tylko! Dowiesz się także, jak możesz pozytywnie wpłynąć na środowisko! 

Co czytać w marcu? Wszystko! Czytanie rozwija, pobudza do działania wyobraźnię, więc nie zwlekaj – czytaj wszystko to, co tylko zechcesz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here