Efekt przedłużania włosów

0
3050

Pasemka przy pomocy których możliwe jest wizualne przedłużenie i zagęszczenie włosów dostępne na stronie https://hairme.pl zyskują w ostatnim czasie na popularności. Jest to w pełni zrozumiałe, bowiem to właśnie dzięki nim możliwe jest skuteczne zakrycie wszelkich niedoskonałości spowodowanych nadmiernym przerzedzaniem się lub wypadaniem włosów. Efekt takiego zabiegu od razu po opuszczeniu salonu medycyny estetycznej lub zakładu fryzjerskiego wręcz zapiera dech w piersiach…naszych klientów jak się okazuje pomimo wszystko nurtuje jednakże jedno pytanie – jak długo uda się utrzymać tak doskonałą prezencję?

Jak informują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, bardzo wiele zależy od tego jaką metodą przeprowadzony został zabieg. Drugą kwestią, której nie należy bagatelizować jest jakość samych dopinek syntetycznych lub naturalnych, które zostaną nam zaaplikowane. Dość powiedzieć, że jeżeli pochodzą one z niezaufanego źródła oraz cechują się suboptymalną jakością wykonania, mogą one nie wytrzymać na naszej głowie dłużej niż kilka tygodni – i to nawet jeżeli profesjonalista z którego usług korzystamy zdecyduje się na zastosowanie najbardziej wydajnych i skutecznych metod łączenia pasemek z włosami naturalnymi. Ostatnią kwestią warunkującą żywotność opisywanego w ramach naszego dzisiejszego artykułu rozwiązania jest sposób, w jaki pielęgnować będziemy fryzurę po zakończeniu zabiegu.

Okazuje się, że wielu konsumentów zapomina, iż zagęszczanie włosów to nie tylko usługa, ale następująca po niej konieczność zadbania o pasemka, tak aby prezentowały się one możliwie jak najatrakcyjniej przez długi okres czasu. Aby było to możliwe, fryzurę warto chronić przed nadmierną ekspozycją na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenia czy silne słońce, które to mogą wysuszać włosy oraz sprawiać, że stracą one swój pierwotny blask. Warto także odpowiednio zabezpieczyć dopinki przed splątywaniem się oraz mechaceniem, szczególnie przed udaniem się na spoczynek. Jak bowiem wiadomo, podczas snu wykonujemy wiele gwałtownych ruchów, które mogą sprawić, że włosy zaczną się mierzwić a niektóre łączenia mogą ulec poluzowaniu, czego z całą pewnością wolelibyśmy uniknąć.

Wielu konsumentów po jednorazowym poddaniu się zabiegowi wizualnego zwiększenia objętości włosów utrzymać taki efekt przez wiele kolejnych miesięcy. Jest to oczywiście jak najbardziej możliwe, jednakże pamiętać musimy, iż wymusza to wizyty w salonie fryzjerskim lub w zakładzie medycyny estetycznej w odstępach około 4-6 tygodni, bowiem konieczna będzie po tym okresie interwencja eksperta, który określi stan poszczególnych pasemek, usunie te najbardziej sfatygowane przy pomocy specjalistycznego preparatu zwanego removerem, a następnie przytwierdzi do naszej fryzury nowe, idealnie dostosowane pod kątem koloru, stylu i stopnia skrętu elementy, dzięki którym nasze uczesanie ponownie prezentować się będzie nie tylko naturalnie ale i wysoce atrakcyjnie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w sytuacji, gdyby pragnęli Państwo uzyskać dodatkowe informacje odnośnie tego, jak należałoby dbać o uzupełnione pasemkami włosy, tak aby ich kondycja pozostała nienaruszona przez jak najdłuższy okres czasu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here