jakość snu

Wielu osobom wydaje się, że trudności z zasypianiem czy gorsza jakość snu jest ściśle związana ze stresem czy kłopotami zdrowotnymi. Czasem jednak winowajcą jest wysłużony lub nieodpowiednio dobrany materac. Jak sobie z tym poradzić? Rozwiązanie jest proste! Wystarczy zdecydować się na kupno wysokiej jakości materaca Tempur Cloud, który pozwoli przenieść się na nowy wymiar odpoczynku. To produkt ekskluzywny, którego wyjątkowe właściwości oraz zastosowanie oryginalnych materiałów odmieni myślenie nawet najbardziej sceptycznie nastawionych klientów. Tempur Cloud zachwyca miękkością i delikatnością. Nie bez przyczyny jego użytkowanie utożsamiane jest ze snem na chmurce…

Luksusowe i jedyne w swoim rodzaju materace

Kto choć raz spróbował jakichkolwiek produktów marki Tempur, już nigdy nie zechce eksperymentować z żadnymi innymi. W swoim asortymencie posiada wyłącznie najwyższej jakości materace, które – jak żadne inne – pozwolą w pełni zaspokoić potrzebę komfortowego wypoczynku i maksymalnego odprężenia. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się seria Tempur Cloud, której cechą charakterystyczną jest zastosowany materiał – Extra Soft. Jak wynika z samej nazwy, jest miękki, delikatny i wygodny, a przy tym zapewniający optymalne podparcie. To ważne, albowiem nie każdy materac jest w stanie spełnić te wytyczne. Extra Soft to innowacyjny materiał, który doskonale radzi sobie z amortyzacją ruchów, a co za tym idzie – niwelowaniem drgań, do jakich dochodzi na skutek zmian pozycji.

Tempur Cloud przyjemnie otula ciało, dzięki czemu użytkowanie materaca przypomina odpoczynek na chmurce. Jednak te przyjemne doznania wynikają nie tylko z zastosowanego materiału Extra Soft. Ich osiągnięcie nie byłoby możliwe, gdyby nie wykorzystanie dwóch warstw pianki Dura Base. Co ważne – zróżnicowanych pod względem twardości, dzięki czemu użytkowanie materaca staje się nie tylko wygodne, ale również bezpieczne dla zdrowia. Wszystko to sprawia, że jego właścicielami mogą być nie tylko klienci poszukujący najwyższej jakości snu i wypoczynku, ale również osoby z wadami postawy, cierpiące na dolegliwości bólowe pleców, a także ci, u których zdiagnozowano niewłaściwą krzywiznę kręgosłupa. Wspomniana wcześniej pianka Dura Base wyróżnia się wysoką elastycznością punktową. Co to znaczy? Mianowicie fakt, że zapewnia optymalne podparcie ciała na całej powierzchni.

Kosmiczne wypełnienie

Analizując sposób wykonania materacy Tempur Cloud, zadziwiająca pozostaje nie tylko zewnętrzna warstwa, ale również wypełnienie. Ich wnętrze skrywa materiał, który pierwotnie miał stanowić wyposażenie foteli dla astronautów, aby niwelować nieprzyjemne uczucie podczas startu rakiety kosmicznej. Ostatecznie, tą rewolucyjną technologię wykorzystano we wszystkich materacach Tempur, w efekcie czego produkty tej firmy są nie tylko innowacyjne, ale również ekskluzywne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here