Książki na topie – lista najgorętszych romansów!

0
1600

Pogoda za oknem nie rozpieszcza i nie zachęca do wyjścia na dwór. W taką aurę najlepiej zrobić gorącą herbatę, usiąść wygodnie pod kocem i zacząć czytać książkę. Jeśli nie wiesz, co mógłbyś przeczytać – spokojnie, mamy dla Ciebie propozycje. Przed Tobą książki na topie, z gatunku romansów!

Miłości pragną wszyscy – książki na topie!

Romans jest gatunkiem książek, którego niektórzy mogą się wstydzić. Nie ma takiej potrzeby, bowiem każda przeczytana książka skłania do jakichkolwiek refleksji. Dodatkowo, czytanie ma ogromny wpływ na Twoją wyobraźnię, więc nie zwlekaj – czytaj wszystko, na co masz ochotę. To Twoja biblioteczka, nie zapominaj! 

1. Luna, Gabriela Gargaś

Gorący romans, jakiego pragną wszyscy. Poznajcie Lunę, główną bohaterkę, która posiada w sobie magię. Niezwykle charyzmatyczna postać, której nastrój przejmuje cały świat. Jeśli Luna się śmieje, inni także. Tak samo jest w przypadku innych emocji. Równolegle poznajecie Daniela, który jest przeciwieństwem głównej bohaterki. Połączy ich nieznane im wcześniej uczucie. Gorący i rozpalający romans to początek uczucia, które doprowadzi ich w nieznane. Jak toczy się powieść? Sprawdź sam, bowiem warto!

2. Kropla błękitu, Denise Hunter

Mia Emerson, która padła ofiarą skandalu, znajduje spokój w miasteczku Bluebell, które położone jest nad jeziorem w Karolinie Północnej. Znajduje tam również właściciela pensjonatu, który jak ona, pragnie ukryć pewne fakty przed innymi. Znajdując sekretny pamiętnik, w którym są jasne instrukcje dotyczące skarbu ukrytego gdzieś w pensjonacie, jeszcze nie wiedzą, że los ma na nich inne plany. Napisana w prosty sposób, ale jednak ciekawie – zachęca, abyś przeczytał jeszcze jedną stronę tuż przed snem.

3. Związani umową, Kamila Wiśniewska

Jest to niecodzienna historia, której powstania nie oczekiwałeś! Główna bohaterka, która jest uzależniona od alkoholu, opiekuje się dodatkowo młodszą siostrą. Jej praca nie wystarcza na codzienne potrzeby, a ona potrzebuje niecodziennego rozwiązania. Znajduje je w ramionach pewnego biznesmena, który potrzebuje potencjalnej żony, aby uszczęśliwić swoją siostrę. Małżeństwo, które ma się skończyć rozwodem, wydawać by się mogło idealnym rozwiązaniem dla obojga, jednak sami wiecie, jak to bywa w uczuciach – wszystkie karty dozwolone!

książki na topie
fot.pexels.com

4. Zgryźliwe wiadomości, Penelope Ward, Wi Keeland

Książki na topie to pozycje, które chwytają za serce czytelnika tuż od pierwszej strony. Taka właśnie jest ta książka, choć o słodkim zakończeniu można zapomnieć. Dwa złamane serca, dwie złamane dusze, którym los przez przypadek zafundował współpracę. Charlotte Darling jeszcze nie wie, że szef, którego nie znosi z całego serca, skradnie jej serce. Trudny i despotyczny szef, jakim jest Reed Eastwood jeszcze nie wie, że ktoś zacznie przypominać mu straconą niegdyś Alisson. Jak potoczy się historia tej dwójki? Nie czekaj, sprawdź sam!

5. Rozdarte serce, Lena M. Bielska

Wszyscy znają to uczucie, kiedy serce pragnie jednego, a rozum podpowiada zupełnie przeciwne rozwiązania. Historia, którą masz przed sobą to jedna wielka niewiadoma. Eve poznaje Vita i jeszcze nie wie, że jej życie odwróci się do góry nogami. Nie wie do czego doprowadzi ją rozlana przez przypadek kawa. Eve dla Vita jest poranną bryzą, która nie przypomina mu codzienności, z jaką przyszło mu się mierzyć. Nie przypomina gangsterskiego półświatka, lecz jest usposobieniem delikatności, której w jego życiu nigdy nie było. Prawdziwie gorący romans, jakiego potrzeba na ciężkie, zimowe wieczory. Książki na topie powinny być takie, że nie sposób się od nich oderwać. Rozdarte serce jest jedną z tych powieści, której nie będziesz chciał przestać czytać! 

Książki na topie są istotnym elementem naszej codzienności ze względu na możliwą ucieczkę od świata. Wystarczy, że otworzysz książkę i już – przenosisz się w odległy świat, w którym możesz być kim tylko zechcesz. Niezależnie jaki gatunek preferujesz, czy jest to kryminał, bądź poradniki, czy też romans, o którym tu piszemy – czytanie jest fajne. Nie rezygnuj z niego i znajdź chwilę w ciągu dnia, jaką możesz poświęcić na przyjemności tylko dla siebie! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here